Babindaiék sikeresek voltak

Babindai Matias

A harmadik helyet szerezte meg a HITEN KIDS CUP 8 éves gyermek kategóriájában Dunaszerdahelyen. A 18 fős tenisztornán csoportja első helyéről a negyeddöntőbe menetelt, ahol a pozsonyi Gróffal megmérkőzve 5:4-es játékot hozott. Az elődöntőben már hiába tett meg minden tőle telhetőt ereje megfogyatkozott és a későbbi tornagyőztes pozsonyi Szimandel ellen 1:4-re maradt alul.

Babindai Patrik

A második helyet ünnepelhette Léván a Szlovák Fedett Bajnokság szenior kategóriájában, ahol a döntőt hatalmas párharc előzte meg. Az utolsó teniszpárbaj izgalmakat és minőségi teniszt is tartogatott a nézők számára.  A Babindai kontra Longauer párharcot végül a zólyombreznói nyerte 5:7; 7:5; 8:1. Versenyzőnket csak két labda választotta el a győzelemtől.