Doma

Vonku

Zápas Neded – Štúrovo sa skončil remízou 2:2

• Góly

39 strelených gólov, priemer na jeden zápas 1,3. Desať strelcov bolo úspešných v sezóne (Tóth G., Molnár P., Balog S., Vavrík E., Valent Á., Varga T., Baka A., Bábsky T., Saláta K. a Pintér T.). Mužstvo nestrelilo gól v ôsmich zápasoch. 46 obdržaných gólov, priemer na jeden zápas 1,53. Mužstvo nedostalo gól v ôsmich zápasoch.

• Diváci

Pätnásť domácich zápasov MŠO Štúrovo videlo spolu 2400 divákov, čo činí 160 divákov na jeden zápas.

• Naj, naj, naj

Najlepší strelec: Tóth G. 14 gólov

Najviac minút na ihrisku: Varga T. 2447 minút

Najviac žltých kariet: Molnár E. 9

Najviac červených kariet: Baranyai G. 2

Najstarší hráč mužstva: Kovács Z. (ročník 1979)

Najmladší hráč mužstva: Klincsek A. (ročník 2001)

Tóth G. k jesenným desiatim gólom na jar pridal štyri

• Zaujímavosti zo sezóny

V sezóne za MŠO Štúrovo A nastúpilo 28 hráčov. Vekový priemer mužstva bol 25,7 rokov.

V Imeli sme „vyhrali“ na žlté karty 8:0 a na červené 1:0. Zápas sa skončil remízou 1:1.

Mužstvo zažilo „anglický týždeň“ na prelome apríla a mája. V nedeľu nastúpilo vo Veľkých Lovciach a už v utorok doma proti Veľkému Mederu.

Balog S. 1287 odohratých minút a 4 góly

V 28. kole v zápase s Hornými Obdokovcami sa v 30. minúte za stavu 1:1 spustila búrka, ktorá prerušila zápas na 25 minút. Na ťažkom, rozmočenom teréne už ďalšie góly nepadli, a tak sa body delili.

V sezóne až štyrikrát mužstvo vyhrávalo na ihriskách súperov 2:0. Z toho len raz (v Čeľadiciach) dokázalo získať tri body.