Hazai mérkőzések

Idegenbeli mérkőzések

Negyed – Párkány 2:2

• Gólok

39 lőtt gól, 1,3-as gólátlag mérkőzésenként. Tíz játékos volt eredményes az idényben (Tóth G., Molnár P., Balog S., Vavrík E., Valent Á., Varga T., Baka A., Bábsky T., Saláta K. és Pintér T.). A csapat nyolc mérkőzésen nem tudott gólt lőni. 46 kapott gól, 1,53-as gólátlag mérkőzésenként. Nyolc mérkőzésen nem kapott gólt a csapat.

• Nézők

A Városi Sportegyesület 15 hazai mérkőzésére jövet 2400 fő lépte át a VSE kapuját, ami átlagosan 160 szurkolót jelentett mérkőzésenként.

• Leg, leg, leg

Legjobb góllövő: Tóth G. 14 gól

Legtöbb percet pályán töltött játékos: Varga T. 2447 perc

Legtöbb sárgalap: Molnár E. 9

Legtöbb piroslap: Baranyai G. 2

Legidősebb játékos: Kovács Z. (1979 születésű)

Legfiatalabb játékos: Klincsek A. (2001 születésű)

Tóth G. a házi gólkirály 14 góllal

• Érdekességek a szezonból

A bajnoki idényben a VSE színeiben 28 játékos lépett pályára. A csapat átlag életkora 25,7 év volt.

Ímelyen 8:0-ra mi nyertük a mérkőzést igaz sárgalapok tekintetében és sajnos pirosból is mi kaptunk többet – 1:0. A mérkőzés végül 1:1-re végződött.

A csapat az angol Premier Leaugeban érezhette magát mikor vasárnap Újlót majd kedden Nagymegyerrel találkozott.

Balog S. 1287 perc alatt négy gólt szerzett

A 28. forduló alkalmával Felsőbodok ellen játszott a csapat hazai mérkőzést. Az összecsapást a 30. percben 1:1-es állásánál hatalmas vihar miatt félbe kellett szakítani. A mérkőzés 25 percig állt. A felázott gyepen már nem született több gól, így a pontokat felezték a csapatok.

Az idényben idegen pályán négy alkalommal is 2:0-ra vezetett csapatunk, ennek ellenére a fiúk csak egyszer tudtak 3 ponttal hazatérni (Család ellen).