Szeptemberi foci

Fantasztikus sorozaton van túl felnőtt A csapatunk. Nagyszerű augusztusi kezdés után  szeptemberben is a győzelmet ízlelgethették játékosaink.
A csapat eredményei a IV. ligában:
MŠO Štúrovo – OFK Hrušovany 1:0 góllövő: E. Molnár
MŠO Štúrovo – KFC Kalná nad Hronom 2:2 góllövők: Á. Valent, G. Tóth
TJ Družstevník Dvory nad Žitavou – MŠO Štúrovo 0:5 góllövők: S. Balog 2, G. Tóth, P. Molnár, T. Bábsky
MŠO Štúrovo – ČFK Nitra 4:0 góllövők: S. Balog, G. Tóth, P. Molnár, T. Bábsky

Ifi csapatunk eddig hullámzó teljesítményt mutat. Idegenben vereséggel zárták meccseiket,  idehaza három gólos előnyből – D. Križan jóvoltából –  3:4-re kikaptak Kálna ellen.  Ugyanakkor egy héttel később a táblázat éllovasa ellen döntetlent játszottak.

Az idősebb diákok csapata a III. liga bajnokaként hozta a kötelezőt, összes mérkőzésükön győzni tudtak. Tardoskedden beleszólást nem tűrve 19:1-re.
Fiatalabb diákjaink előbb elvéreztek Zselíz ellen, de többi mérkőzésüket nyerni tudták, így a táblázat első helyén foglalnak helyet a III. liga délnyugati csoportjában.

Legkisebb focistáink – U9, U10, U11 – minőségi felkészülés után elkezdték a bajnokságot. Galánta, Komárom, Nagymegyer csapataival találkoztak. U12 sikeresen teljesíti mérkőzéseit a járási bajnokságban, a K. Saláta előkészítők ligájában.

4. 10. 20016