Szállás Párkányban? Sporthotel!

A párkányi Sporthotel idényen kívül is várja kedves vendégeit. Ideális szálláshelyet biztosítunk iskolai kirándulásokra, családi üdülésekre, de nagyobb csoportok fogadására is.
Idényen kívüli időszak: január 1. - június 14. és szeptember 16. - december 31.

Felszereltség:

• A kétemeletes Sporthotelben 18 szoba áll a vendégek rendelkezésére, melyből kettő apartman. A szobák saját fürdőszobával televízióval és hűtőszekrénnyel vannak ellátva. A közösségi helységben TV áll a vendégek rendelkezésére. A közösségi konyhában hűtőszekrény, mikrohullámú sütő és gyorsforraló található. A szobák egy részéhez erkély is tartozik. A hotel előtt lehetőség van ingyenes parkolásra is.
• Internet (wifi), gyereksarok, parkolóhely, futópálya, kerékpármegőrző a vendégek számára díjmentes. Továbbá igény esetén vendégeinknek biztosítani tudunk gyermekük számára kiságyat babaágyneművel, bilit vagy wc szűkítőt.

Szabadidő:

Vadaš Termálfürdő (wellness, úszómedence, gyermekpancsoló, kültéri pihenőmedence, szaunák, jacuzzi, masszázs, kozmetika, kávézó)
Esztergom, Visegrád, Budapest
3D Danubiusz Mozi
Sport: 3 teniszpálya, futópálya és sportcsarnok a hotel közvetlen közelében

Szobaáraink

Kedvezmények

Szállás idényen kívül 8,- €/személy
Pótágy 5,- € /éj
Reggeli a közeli étteremben 2,50 €/személy
Félpanzió a közeli étteremben 7,-€/személy
Teljes ellátás a közeli étteremben 9,-€/személy
Gyermek 3 éves korig ágy nélkül 0,- € /éj
Iskolai kirándulás 8,- €/személy 10 diák fölött 1 tanárnak ingyenes A sofőr szállása ingyenes
Nyugdíjas csoport 8,- €/személy 20 személy fölött 1 vezető ingyenes A sofőr szállása ingyenes
Fogyatékkal élők csoportja 8,- €/személy 20 személy fölött 1 vezető ingyenes A sofőr szállása ingyenes
A kedvezmények csak az előre lefoglalt és bejelentett szobafoglalásnál érvényesek, kérjük ezt a recepción keresztül tegyék meg!
Helyi illeték 18 éven felül/éj 0,70,-€/személy.