Ubytovanie v Štúrove? Športhotel!

Športhotel ponúka ubytovanie aj mimo hlavnej sezóny, na rodinné výlety ako i pre väčšie skupiny turistov.
Mimosezónna prevádzka: 1.1. - 14.6 a 16.9. - 31.12.

Vybavenie:

• V dvojposchodovom hoteli sa nachádza celkom 18 izieb, z toho sú 2 apartmány. Izby majú vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha), TV a chladničku. V spoločenskej miestnosti je televízor, chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná konvica. Niektoré izby majú balkón. Pri hoteli je možnosť parkovania bez poplatku.
• Internet, parkovisko, bežecká dráha, úschovňa bicyklov sú pre ubytovaných hostí zdarma

Možnosti na voľný čas

Termálne kúpalisko Vadaš (wellness, plavecký bazén, vonkajší sedací bazén, sauny, vírivka, masáže, kozmetika, kaviareň)
Ostrihom, Vyšehrad, Budapešť
3D Kino Danubius
Šport (v tesnej blízkosti hotela): 3 tenisové kurty, bežecká dráha a športová hala

Cenník ubytovania

Poskytované zľavy

ubytovanie mimo sezónu 8,- €/osoba
prístelka 5,- € /noc
raňajky v blízkej reštaurácii 2,50 €/osoba
polpenzia v blízkej reštaurácii 7,-€/osoba
plná penzia v blízkej reštaurácii 9,-€/osoba
dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko 0,- € /noc
školské výlety 8,- €/osoba 10 študentov = 1 učiteľ zadarmo ubytovanie šoféra zadarmo
skupina dôchodcov 8,- €/osoba nad 20 ľudí = 1 vedúci zadarmo ubytovanie šoféra zadarmo
skupina invalidov 8,- €/osoba nad 20 ľudí = 1 vedúci zadarmo ubytovanie šoféra zadarmo
Zľavy sa poskytujú len nahláseným objednávkam priamo cez recepciu hotela!
Miestny poplatok je 0,70,-€ osoba nad 18 rokov/noc.