Futbal v septembri

Fantastickú sériu majú za sebou futbalisti A mužstva. Po výbornom začiatku v auguste ani v mesiaci september neokúsili chuť prehry.
Výsledky nášho mužstva v IV. lige:
MŠO Štúrovo – OFK Hrušovany 1:0 gól: E. Molnár
MŠO Štúrovo – KFC Kalná nad Hronom 2:2 góly: Á. Valent, G. Tóth
TJ Družstevník Dvory nad Žitavou – MŠO Štúrovo 0:5 góly: S. Balog 2, G. Tóth, P. Molnár, T. Bábsky
MŠO Štúrovo – ČFK Nitra 4:0 góly: S. Balog, G. Tóth, P. Molnár, T. Bábsky

Naše dorastenecké mužstvo zatiaľ podáva kolísavé výkony. Po prehrách na ihriskách súperov doma trikrát vyhrávali troma gólmi D. Križana nad KFC z Kalnej nad Hronom, nakoniec však prehrali 3:4. O týždeň neskôr zabodovali u vedúceho mužstva tabuľky, v Juri nad Hronom remizovali 1:1.

Mužstvo starších žiakov potvrdilo úlohu favorita III. ligy a v mesiaci september vyhralo všetky svoje zápasy. V Tvrdošovciach to bolo suverénnym spôsobom s výsledkom 19:1.
Mladší žiaci najprv zaváhali v Želiezovciach, ale svoje ďalšie zápasy vyhrali a sú na prvom mieste tabuľky III. ligy juhovýchodnej skupiny.

Naši najmenší futbalisti popri kvalitných tréningoch začali hrať svoje ligy. Mužstvá U9, U10 a U11 sa stretli so súpermi z Galanty, Komárna a Veľkého Medera. U12 hrá úspešne svoje zápasy v okresnej súťaži, v Lige prípraviek K. Salátu.

4. 10. 2016