Vzpieranie – M SR dorastencov a žiakov

Warning: Undefined array key "access_token" in /data/0/c/0c246dac-80ac-43ff-8454-e49b48ac703f/msosturovo.sk/web/wp-content/plugins/srizon-facebook-album/site/srizon-fb-album-front.php on line 14

V metropole východného Slovenska, v Košiciach, sa konali dňa 21. mája 2016 XIV. Majstrovstvá Slovenskej republiky dorastencov a žiakov vo vzpieraní. Na základe výberu Slovenského zväzu vzpierania z našej organizácie mali právo štartovať traja pretekári.

Mészáros Frigyes získal zlatú medailu a je majstrom Slovenska vo svojej kategórii žiakov do 77kg. Výkonmi v trhu 72kg a nadhode 80kg, spolu 152kg bol najlepší vo svojej kategórii.

Farkaš Jozef  získal bronzovú medailu medzi dorastencami do 69kg. Výkon v trhu 66kg a v nadhode 82kg stačil na tretie miesto.

Jakab Rajmund obsadil tretie miesto v kategórií dorastencov do 62kg. Výkonom spolu 154kg len o jeden kilogram zaostal za druhým miestom.

Náš tréner Vladimír Hudec a pretekár MŠO Štúrovo Radoslav Hudec v Košiciach úspešne absolvovali rozhodcovské skúšky prvého kvalifikačného stupňa.

K dosiahnutým výsledkom gratulujeme!

23. 5. 2016

Access Token not set. You can generate Access Tokens for your Page or Profile on fb.srizon.com. After generating the access token, insert it on the backend