Súlyemelés – szlovák bajnokság serdülők és diákok kategóriájában

Warning: Undefined array key "access_token" in /data/0/c/0c246dac-80ac-43ff-8454-e49b48ac703f/msosturovo.sk/web/wp-content/plugins/srizon-facebook-album/site/srizon-fb-album-front.php on line 14

2016. május 21-én Kelet-Szlovákia legnagyobb városában, Kassán került megrendezésre a súlyemelők XIV. Szlovák bajnoksága serdülők és diákok kategóriájában. A Szlovák Súlyemelő Szövetség jelölése alapján egyesületünk három sportolója kapott jogot az indulásra.

Mészáros Frigyes diák kategóriában 77 kg-ig, aranyérmet szerzett, ezzel megszerezte a szlovák bajnoki címet.
Eredményei: szakítás 72 kg, lökés 80 kg, összességében 152 kg.

Farkaš Jozef  bronzérmet hozott haza, melyet a serdülő korosztály 69 kilogramos súlykategóriájában szerzett.
Teljesítménye: szakítás 66 kg, lökés 82 kg mely most a harmadik helyre volt elég.

Jakab Rajmund szintén a harmadik helyért járó bronzérmet szerezte meg a serdülők 62 kg-os kategóriájában.
Teljesítménye összességében 154 kg, mely csak egy kilóval volt kevesebb a második helyezett eredményétől.

Az edző Vladimír Hudec és az VSE Párkány sportolója Radoslav Hudec sikeresen teljesítették a súlyemelő bírói vizsgát.

Az elért eredményekhez gratulálunk!

2016. 5. 23.

Access Token not set. You can generate Access Tokens for your Page or Profile on fb.srizon.com. After generating the access token, insert it on the backend