Labdarúgás – győzelmek és vereségek

Warning: Undefined array key "access_token" in /data/0/c/0c246dac-80ac-43ff-8454-e49b48ac703f/msosturovo.sk/web/wp-content/plugins/srizon-facebook-album/site/srizon-fb-album-front.php on line 14

Utánpótlás csapataink pénteken erős ellenfelet fogadtak Komáromból. Míg az U9-es csapat nagy küzdelem árán hozta a mérkőzését, az idősebb korcsoportok nem birtak a riválisukkal. Szombaton az U9-es csapat Koppánymonostorban egy tornán vett részt, míg vasárnap  Molnár G. tanítványai méredtették meg magukat egy komáromi torna keretein belül.

Szombaton a diák csapatok a vártaknak megfelelően magabiztos győzelmet arattak Marcelháza együttese ellen. Időssebb diákok 6:0-ra, fiatalabbak 8:0-ra győztek.

„A” csapatunk idegenben, Zselízen léptek pályára, ahol ígéretes lehetőségeiket nem váltották gólra, így 1:0-ra vesztettek.

Vasárnap a K. Saláta bajnokságban U12-es csapatunk szuverén módon elbánt ellenfelével Kisújfalu csapatával. Pákrányiak győztek 18:1-re.

2016. 5. 2.

Access Token not set. You can generate Access Tokens for your Page or Profile on fb.srizon.com. After generating the access token, insert it on the backend