Labdarúgás – fontos mérkőzések

Warning: Undefined array key "access_token" in /data/0/c/0c246dac-80ac-43ff-8454-e49b48ac703f/msosturovo.sk/web/wp-content/plugins/srizon-facebook-album/site/srizon-fb-album-front.php on line 14

Fontos mérkőzéseket játszottak fiatal csapataink az ünnepi hétvége alatt. Szombaton 10:00 órai kezdettel lépett pályára U15-ös korosztályú csapatunk a Surányi gárda ellen. Küzdőszellemben gazdag mérkőzésen, nagyszerű teljesítményt nyújtva 2:0-ra győztek a hazaiak. A mérkőzést magas színvonal kísérte, fiaink első góljukat harcias játékkal szerezték, míg a második gólt szabadrúgásból lőtték be. U13-as csapat már az első percben vezetésre állt, 1:0, mivel sok ígéretes lehetőséget nem használtak ki előnyüket növelni nem tudták. A 49. percben a vendégek egyenlítettek, így a végeredmény döntetlen lett. U13-as játékosok ezen a mérkőzésen megszerezték a bajnokságban a századik találatukat és megőrizték magabiztos vezetésüket a bajnokságban.

A Saláta Kornél bajnokságban U12-es csapatunk forró talajra utazott Érsekújvárba. Borongós időben két gólos hátrányban álltak a hazai Union csapata ellen, végül a hajrában köszönhetően végül 5:2-re győztek. Ezzel a győzelemmel bejutottak a végső összecsapásba. U9, U10-es csapatunk Nagytopolcsányba utaztak, ahol elvesztették mindkét mérkőzésüket a hazai MFK Topvar ellen.

Vasárnap felnőtt csapatunk nem voltak sikeresek az ellenfél pályáján. „A” csapat harcias párbaj során kaptattak a pont után. K. Saláta két gólt is rúgott, sajnos ez is kevésnek bizonyult. A 84. percben az ellenfél szabadrúgásból gólt szerzett, ezzel beállítva a végeredményt 3:2-re. A „B” csapat Pozbán játszott az élen álló Bellegszencse „B” csapata ellen, ahol 2:0-ra vesztett.