Labdarúgás – sikeres hétvége

Warning: Undefined array key "access_token" in /data/0/c/0c246dac-80ac-43ff-8454-e49b48ac703f/msosturovo.sk/web/wp-content/plugins/srizon-facebook-album/site/srizon-fb-album-front.php on line 14

Sikeres hétvégén vannak túl focistáink. Legkissebbjeink már pénteken Lévára utaztak, s az összes mérkőzésüket megnyerték.

U9 FK Slovan Léva 4:6 VSE Párkány
U10 FK Slovan Léva 4:10 VSE Párkány
U11 FK Slovan Léva 2:3 VSE Párkány

Szombaton az U12 csapat hazai környezetben győzött az utolsó helyen álló együttes ellen.

U12 VSE Párkány 7:1 TJ Družstevník Udvard

Első tavaszi győzelmét érte el „A“ csapatunk is. Harcias játékkal a félidőben 2:0-ra vezetett a csapat. Balog nagyszerű lövésével és Valent akcióból szerzett góljával szerezték meg a vezetést. A második félidőben több ígéretes lehetőséget nem sikerült gólra váltanunk, a vendég együttes viszont csökkenteni tudta hátrányát, így a végeredmény 2:1.

„A“ csapat VSE Párkány 2:1 KFC Kálna