Labdarúgás felnőtt „A“ csapat, U12, U13 és U15

Warning: Undefined array key "access_token" in /data/0/c/0c246dac-80ac-43ff-8454-e49b48ac703f/msosturovo.sk/web/wp-content/plugins/srizon-facebook-album/site/srizon-fb-album-front.php on line 14

A csapatunk hazai pályán vereséget szenvedett el a nagyszerűen játszó vendégek, Léva ellen. A sok hiányzó játékosok ellenére, Balog (tanulmányi kötelességek), Tácsik (sérülés), Saláta (betegség), nagy lelkesedéssel léptek pályára, ám a korán kapott gól megtörte ezt a lendületet. A második félidőben emberelőnyben sem sikerült kiharcolni az egyenlítést.

VSE Párkány 0-1 FK Slovan Léva

Labdarúgás U12

Az U12 korosztályos csapatunk megkezdte szereplését az előkészítő csapatok számára kiírt, K. Saláta bajnokság tavaszi idényében. Szemere csapata ellen nagyszerű teljesíményt nyújtva megérdemelten arattak győzelmet.

VSE Párkány 7-0 FC Szemere

gólok Szabó 2
Stríž 2
Fodor 1
Čák 1
Bruck 1

Labdarúgás U13 és U15

Diák csapataink teljesítették a legjobbak feladatát, méltóan és méltán győztek Ekelen.

U 13 FC Ekel 0-8 VSE Párkány

gólok Molnár 3
Agušoglu 2
Detven 2