Futbal U15 a U13

Warning: Undefined array key "access_token" in /data/0/c/0c246dac-80ac-43ff-8454-e49b48ac703f/msosturovo.sk/web/wp-content/plugins/srizon-facebook-album/site/srizon-fb-album-front.php on line 14

V šlágri 14. kola III. ligy skupiny juh starších žiakov sa stretli domáce MŠO Štúrovo s vedúcim tímom tabuľky MŠK Želiezovce. V ideálnom futbalovom počasí na výborne pripravenom trávniku, domáci   od začiatku zápasu mali hru vo svojich rukách. Umne držali loptu, diktovali tempo hry a vytvárali         si šance. Dve z nich aj využili a zaslúžene vyhrali.

MŠO Štúrovo 2-0 MŠK Želiezovce

góly Ďuráč 2

V súťaži mladších žiakov sa nekonalo žiadne prekvapenie a vedúce mužstvo tabuľky MŠO Štúrovo hladko vyhralo nad predposledným tímom zo Želiezoviec.

MŠO Štúrovo 10-0 MŠK Želiezovce

góly Agušoglu 3
Menyhárt 2
Tóth 2
Sóki 1
Varga A. 1
Benko vlastný 1

Najbližšie mužstvá žiakov sa predstavia v Okoličnej na Ostrove.

3. 4. 2016

Access Token not set. You can generate Access Tokens for your Page or Profile on fb.srizon.com. After generating the access token, insert it on the backend